48W DC 12V

Слім драйвер для ленти LED "VIPA-48"
- В наявності
- Код: 082-002-0048-010
284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (99) 162-24-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Імпулсний Слім драйвер для стрічки LED "VIPA-48"
Характеристика товара
- Бренд HOROZ ELECTRIC
- Вихідна потужність 48 W
- Вихідна напруга DC 12 V
- Вихідний струм 4 A
- Робоча напруга 220-240 V
- Ступінь захисту IP IP 20
- Матеріал корпусу метал
- Розміри (ДхШхВ) 282 мм * 18 мм * 18 мм
- Гарантійний термін 2 роки
- Кількість в пакованні 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Вихідний струм | 4 A |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 282мм * 18мм * 18мм |
| Вихідна потужність | 48 W |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Метал |
- Ціна: 284 ₴

