76W RGB

Smart люстра Vestum DIAMANT зоряне небо 76W
- В наявності
- Код: VS-91074
1 560 ₴
+380 (99) 162-24-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Smart люстра DIAMANT зоряне небо 76W RGB + пульт
Сучасна Smart люстра RGB + пульт керування

Характеристики Smart люстра Vestum DIAMANT зоряне небо 76W RGB:
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність (Вт) | 76 |
| Робоча напруга (В) | 165-265 |
| Розмір (мм) | 495*58 |
| Ресурс роботи (год) | 30000 |
| Світловий потік (Лм) | 7100 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Кут світла (град.) | 160 |
| Колірна температура (К) | 3000-6500 |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Торгова марка | Vestum |
| Тип драйвера | Лінійний драйвер |
| Керування | Пульт дистанційного керування |
| Розмір бази (мм) | 450 мм |
| Серія | DIAMANT |
| Декор | Без декору |
Купити Smart люстра Vestum DIAMANT зоряне небо 76W RGB
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 76 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Виробник | Vestum |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 76 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | RGB |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Багатогранна |
| Колір плафона | Білий |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
- Ціна: 1 560 ₴



