72w 500мм + пульт

Кругла Smart люстра Luxel з пультом 72w 500 мм
- В наявності
- Код: CLRR-72
1 140 ₴
+380 (99) 162-24-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Luxel 500 мм з пультом 72w
Стельова люстра та світильник на стіну одночасно!
- Пікова потужність 72 вт.
- Вбудований димер.
- Можна настроїти яскравість світла.
- Таймер, Нічник зміни колірної температури від холодного до теплого білого за допомогою пульта керування.
Можна змінювати режим світіння поступово, що дає змогу настроїти освітлення під будь-яку людину.

Якісно технічні характеристики та переваги
- Розмір 500х50
- Напруга в мережі 175/260В
- Потужність 72W
- Частота тока 50/60 Гц
- Світловий потік 5400Lm
- Кут розсіювання 120°
- колірна температура 3000К, 4000К, 6000К
- Ступінь захисту IP 20
- Термін експлуатації 40000 годин
- Настінно-стельовий спосіб кріплення
- Сучасний дизайн
- Немає мерехтіння
- Гарантія 1 рік

Характеристики
| Розмір (мм) | 500х50 |
| Колір | Білий |
| Напруга в мережі | 175/260В |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000К, 4000К, 6000К |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Потужність | 72W |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Світловий потік | 5400Lm |
| Термін експлуатації | 40000 Годин |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Артикул: | CLRR-72 |
Купити Кругла Smart люстра Luxel зоряне небо з пультом 72w ви можете в нашому інтернет-магазині Super LED
|
|
|
|
|
✔️Чому нам довіряють

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Luxel |
| Стан | Новий |
| Потужність | 72 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
- Ціна: 1 140 ₴







