60W RGB + пульт

Люстра Smart CRYSTAL зоряне небо 60W RGB + пульт
- В наявності
1 325 ₴
+380 (99) 162-24-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Smart CRYSTAL Прізне небо 60 W 395 мм RGB + пульт
Сучасний стельовий світильник Vestum Crystal VS-91069 потужністю 60 Вт чудово підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень.
-
Світловий потік у 5600 Лм забезпечує достатнє освітлення для приміщення площею приблизно 20 м2.
-
Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, світильник дає таку ж кількість світла та слугуватиме в кілька разів довше.
-
Монтаж світильника виробляється на дюбелі.
-
Для під'єднання до мережі є колодка швидкого монтажу.
-
Світильник має вологозахист IP40 і рекомендується до встановлення в приміщенні.
-
IC-драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в широкому діапазоні напруги, 165-265 В і запобігає пульсації.
-
У світильнику використовують світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу безперебійну роботу.
Переваги LED світильників Vestum:
- Надійний корпус, стійкий до пошкоджень.
- Швидкий і зручний монтаж.
- Стабільна робота в широкому діапазоні напруги 165-265 В.
Характеристики:
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність (Вт) | 60 |
| Робоча напруга (В) | 165-265 |
| Розмір (мм) | 395*60 |
| Ресурс роботи (год) | 30000 |
| Світловий потік (Лм) | 5600 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Кут світла (град.) | 160 |
| Колірна температура (К) | 3000-6500 |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Торгова марка | Vestum |
| Тип драйвера | Лінійний драйвер |
| Керування | Пульт дистанційного керування |
| Розмір бази (мм) | 350 мм |
| Серія | CRYSTAL |
| Декор | Кришталь |
Купити Люстра Vestum Smart CRYSTAL зоряне небо 60W RGB + пульт ви можете в нашому інтернет-магазині Super LED
|
|
|
|
|
✔️Чому нам довіряють

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 220 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Виробник | Vestum |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 60 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39.5 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 1 325 ₴









